Web Tasarım Hizmeti

Web tasarım yaptırmak mı istiyorsunuz ?
O zaman en iyi adres TEKNOVIA.
Birçok firma ve kişi web tasarım için tek adres olan Teknovia’yı seçiyor.

web tasarım teknovia

Kurumsal Web Tasarım

Web tasarımda Türkiye’de enlerin arasına girmeyi başaran TEKNOVIA ile çalışın. Herkes için en uygun fiyatlarla en şık web sitelerini tasarlıyoruz.

TEKNOVIA olarak sunduğumuz her hizmetin arkasındayız.

 

Responsive web siteler

 

 

En modern tasarımlar

 

 

Her yerde markanız olsun

Modern Web Site

Modern ve şık bir görünüme sahip Web siteler tasarlıyoruz. Bir çok büyük firmanın da Web Tasarımlarını bizler gerçekleştirdik. Responsive bir web siteye sizde sahip olun. Her platformda rahatlıkla kullanılabilen bu sitelere sahip olabilmek bu kadar kolay.

Yönetim Panelli Web Site

Oluşturduğumuz web siteleri sizlerde çok kolay bir şekilde yönetin. Hiç kimseye bağımlı kalmadan tasarladığımız web siteleri istediğiniz şekilde dönüştürme yetkisine siz sahip olun. Kod bilgisine ihtiyaç duymadan yönetim panelli web siteler sayesinde sitenizi yönetin.

Müşterilerinize El Sallayın

Müşterilerinize ulaşmak bir web sitesi kadar yakınınızda. Satış pazarı olarak artık interneti kullanmamak elde değil. Bütün pazarı eline alan ve pazarı domine eden tek platform şuan için internet dünyasıdır. Ve müşterileriniz internet dünyasında aramalarda sizleri de görmek ister. Göremedikleri taktirde sektörünüzde bulunan rakiplerinizi tercih edeceklerdir. Buna izin vermeden hemen bir web sitesi sahibi olun.

Seo Uyumlu Site

Tasarımını gerçekleştirdiğimiz her web sitesinde seo uyumlu site olmasına dikkat ediyoruz. SEO yani arama motoru optimizasyonu. İnsanların sizleri arama motorlarında görebilmeleri için yapılan çalışmalardır. Bizler iç seoyu yani daha siteyi tasarlarken bu kurala dikkat ederek tasarımımızı gerçekleştiriyoruz.

Analiz

Web tasarım konusunun her adımında karşımızda olan gerçeklikleri görebilmemiz adına sürekli analizler gerçekleştiriyoruz. Rakip analizi, sektör analizi, işletme analizi vb. analizler sonucunda sitenizin nasıl olması gerektiğine karar veriyoruz. Daha sonrasında ise gelen kullanıcıları ve kullanıcı davranışlarını anlayabilme adına da analizler gerçekleştiriyoruz.

Hizmet Süresince Ücretsiz Destek

Bizden almış olduğunuz hizmet süresinde tüm teknik aksaklıkların çözümünü ücretsiz gerçekleştiriyoruz.

En iyisini arıyorsan burada.

Web tasarım konusunda harika işler başaran firmamız ile çalışmak sizi ve markanızı mükemmelleştirecek en iyi adım olacaktır.

Bize Ulaşın

Bize, fikrinizi anlatın hemen hayalinizdeki web tasarımı gerçekleştirelim.

Başka bir sorun mu yaşıyorsunuz?

[contact-form-7 id=”426″]