Web Tasarım Firmaları

web tasarım firmaları teknovia

web tasarım firmaları teknovia

Web Tasarım Firmaları

Web Tasarım Firmaları neler yapar ve bunların arasında Teknovia dijital medya ve reklamcılık hizmetleri limited şirketinin yeri nedir bu yazımızda biraz da bunlardan bahsedeceğiz. Web tasarım firmaları web site ihtiyacı olan kişi ve kurumlara web sitesini tasarlayan ve bu hizmeti belli bir ücret karşılığı gerçekleştiren şirketlerdir. Tabii web tasarım işi sadeece şirketler aracılığı ile gerçekleşmiş. Bunun yanı sıra freelancer diye adlandırdığımız herhangi bir kuruluşa bağlı olmayan bireyler tarafından da bu hizmet verilmektedir. Freelancer ile şirket arasındaki en temel fark siz hizmetinizden hoşnut olmadığınız zaman bunu hem yasal hem de hukuki bir yolla halledebilmeniz için karşınızda bir kurum ve ya kuruluşun bulunması gerekir. Yani aslında şirket bazlı yürütülen tasarımlar daha da garantilidir. Sonuçta hizmetten elbette ki memnun kalmayabilirsiniz ve bu sonuçta da karşınızda bir kurum görmek size daha da güven verecektir. Bu nedenle web tasarım firmaları bir artı ile yoluna devam etmektedir.

 

Bir çok web tasarım firmaları mevcuttur.  Peki o halde bu firmalar içerisinde bizim şirketimizden de biraz bahsedelim. Öncelikle az önce de bahsettiğim konuda olduğu gibi Teknovia dijital medya ve reklamcılık limited şirketimiz müşterilerimize şirket güvencesi vermektedir. Yani aldığınız hizmetten hoşnut olmadığınız zaman karşınızda bir şirket var olacaktır. Ve sizleri memnun etme adına tüm çabamızı sarf edeceğiz. Firma olarak tasarımlarını gerçekleştirdiğimiz bir çok web sitesi için en şık siteleri tasarlamaya çalıştık ve bunun yanında aynı zamanda seo uyumlu web siteler tasarlıyoruz. Google’ın seo kriterlerine birebir uygun şekilde tasarımlarımızı yapıyoruz.

 

Web Tasarım Firmaları arasındaki farkımızı daha da fazla anlatmak gerekirse. Tasarımlarımız responsive bir görünüme sahiptir. Yani her cihaza uygundur. Telefon, tablet, bilgisayar hepsine uygun şekilde tasarımlarımızı yapıyoruz. Google da en sevdiği sitelerin mobil uyumlu olması şartını da bizler firma olarak benimsiyoruz. Bunların yanında seo çalışmaları, adwords çalışmaları, sosyal medya çalışmaları, grafik tasarımlar, kurumsal kimlik çalışmaları ve daha bir çok alanda firma olarak müşterilerimize destek veriyoruz. Sizlerde iyi kalite için Teknovia limited şirketini tercih edin. Sizlere en iyi hizmeti sunuyoruz.