USB ile Powerbanklı ajanda ve Powerbanklı organizer

powerbanklı organizer ve powerbanklı ajanda

powerbanklı organizer ve powerbanklı ajanda

USB ile Powerbanklı ajanda ve Powerbanklı organizer;
Bugün yaşadığımız teknolojik dönem, dijital medya ürünleri tarafından doldurulmakta ve bu ürünler genellikle taşamı kolaylaşyırma gibi dijital medyayla ilişkili olmayan endüstriler de dahil olmak üzere bir çok endüstri deneyimi kazanmış ve sunmuştur. Bu nedenle, www.teknovia.com.tr, müşterilerimize Powerbanklı ajandaları sunuyoruz.

Dijital medya ürünleri üreten kuruluşlar, yüksek vasıflı ekiplere güvenir ve bunları verimlilik ve üretkenliği artırmak için tasarlanmış iş süreçleriyle yönetir. Örneğin, bir oyun yapmak, hikaye anlatıcılar, programcılar, sanatçılar, veri analistleri, kullanıcı deneyimi tasarımcıları, proje yöneticileri ve animatörler gerektirir. Sessiz uzman gruplar arasında “işleri fırlatmayı” yönetmek için etkili bir yol değildir. Birbirlerini anladıklarından, yaratıcı bir şekilde birlikte çalıştıklarından ve dünya çapında bir deneyim yaşadıklarından emin olmalısınız. Bu, yetenekli ekip üyelerinin, dijital medya yapımcılarının, mezunlarımızın, iletişim ve işbirliği becerilerinin yanı sıra daha önce görülmemiş derinlik ve bilginin yönetilmesi için gerekli yetenek ve sektörün hızlı etkileşiminin gerekli olduğu anlamına gelir. Powerbanklı takvimi veya Powerbanklı ve usbli takvimi www.teknovia.com.tr adresinde bulabilirsiniz.

 

powerbanklı organizer ve powerbanklı ajanda

powerbanklı organizer ve powerbanklı ajanda

Teknovia İletişim Reklamcılığı şirketi, gijital Media Master programı, öğrencileri bu iki konuda eğitiyor – çok yetenekli ekipler üzerinde çalışıyor ve çok çeşitli modern, yaratıcı iş süreçleriyle uğraşıyor – insanlara değer veren dijital medya ürünleri üretiyor. MDM programı, mezunların kariyerlerinde onlara iyi hizmet edecek altı temel yetkinlik geliştirmelerine yardımcı olmak için tasarlanmıştır.

Öğrenciler bu becerileri kısmen sınıf öğrenimi yoluyla kazanırlar, ancak çoğu zaman deneyimsel öğrenmede birçok projede çalışırlar. Bu projeler Powerbanklı organizer ile kullanılabilir ve www.teknovia.com.tr adresinden görülebilir.