Powerbank Organizer

powerbank organizer ataşehir istanbul teknovia

powerbank organizer ataşehir istanbul teknovia

Powerbank Organizer

Powerbank organizer bir promosyon ürünü olarak Türkiye, Avrupa ülkeleri ve bir çok arap ülkelerine temin eden firmamız Teknovia, müşteri memnuniyetini hat safhada tutmakta kararlıdır. Powerbank organizer genel özellikleri itibari ile kullanıcı dostu ve mükemmel bir kullanım sağlamaktadır. 6000 mah. batarya sayesinde tabletlerinizi, akıllı telefonlarınızı hızlı bir şekilde şarj edebilme özelliğine sahip. Telefon ya da tabletinizi iki defa şarj edebilme özelliği ile şarj sıkıntısı yaşamayacaksınız. Büyük firmaların bir çoğuna satışını gerçekleştirdiğimiz powerbank organizer ürünü mükemmel bir promosyon ürünü olarak kullanılmaktadır. Firma bazlı ve ya kişisel olarak siparişinizi verebileceğiniz ürünümüz Türkiye piyasasında fiyat – performans göreceliğine göre en iyi düzeydedir. En ucuz fiyata piyasanın en kaliteli ürününü izlere Teknovia olarak biz temin ediyoruz.

Powerbank organizer promosyon ürününün özellikleri arasında 16 gb hafızaya sahip bir Usb bellek de bulunmaktadır. Bu usb bellek ajandanın kopçasının içerisinde bulunmaktadır. Bu sayede usb belleğinizin kaybolma gibi bir riski de söz konusu değildir. !6 gb usb bellek sayesinde fotoğraflarınızı, müziklerinizi ve ya önemli dosyalarınızı yanınızda bulundurabilirsiniz.

Powerbank organizer promosyon ürünü deri kaplamaya sahiptir. Firma olarak alacağınız ürünlerin üzerine şirketinize ait logo / amblem yerleştirmesi yapılabilir. Powerbank ajandanın ön kısmında bulunan demir alan için ise kişiye özel isim yazdırılabilir. Eşinize, akrabanıza ya da dostunuza alabileceğiniz powerbanklı ajandanın üzerine ismini de yazdırabilirsiniz.

Değiştirilebilir iç sayfa özelliklerine de sahip olan powerbank organizer sayesinde sayfaları ön – arka olarak değiştirebilirsiniz. Yerlerini de değiştirebilirsiniz. Türkiye’nin en ucuz powerbanklı ajanda promosyon ürününün satışını gerçekleştiren şirketimiz Teknovia için en önemli unsur yüzde yüz müşteri memnuniyetidir. Bundan dolayı Powerbanklı ajanda ürünü 1 yıl garantilidir. Kalitenin tek adresi olan şirketimiz Teknovia müşteri memnuniyeti için garantili ürün satışı gerçekleştiriyoruz. powerbanklı ajanda almak ve perakende kredi kartı ile alışveriş yapmak için alt kuluşumuz olan PROMO AVM https://www.promoavm.com adresini ziyaret edebilirsiniz…