POWERBANK ORGANİZER

powerbanklı ajanda usb powerbank organizer fiyatları

powerbanklı ajanda usb powerbank organizer fiyatları

Powerbank ve usb’li Organizer;
Powerbank Organizer, size herhangi bir harici kablo veya adaptöre ihtiyaç duymadan www.teknovia.com.tr adresinden pilinizi şarj ettiğinizde yanınızda, iş seyahatinizde, toplantılarınızda, telefonunuzda veya tabletinizde yanınızda taşıyabileceğiniz PowerBank Organizer ile sizi mükemmel şekilde şarj edebilir. PowerBank Organizer’ınız ve www.teknovia.com.tr adresinden alacağınız diğer niş teknoloji ürünleri ile fark yaratabilir ve iş hayatınızı kolaylaştırabilirsiniz. Powerbank Organizatör, sevdiklerinize, meslektaşlarınıza ve ekibinize yönetici olarak hediye edebileceğiniz mükemmel bir kurumsal motivasyon aracıdır. Değerli şirketler, PowerBank Organizer‘a değerli iş ortaklarına tanıtım yapmakta ve prestijli iş ortaklarına değer katabiliyor. www.teknovia.com.tr adresinden temin edilebilecek Güçlü Organizatör ve diğer niş ürünler, bir tüketici hatası tespit edilmedikçe 1 yıl süreyle şirket garantisi altındadır. Powerbank Organizer’da bir ad etiketi bulundukları için, kendilerine tedarik etmek istedikleri yerde lazer baskı ile hediye, promosyon ve kişisel adlarını yazdırabilirler. Powerbank Organizer ürünü tükendi çünkü stokta sınırlı bir miktar var. Hem Organizer hem de USB bellek ve PowerBank, yaşamı sizin ve sevdikleriniz için kolaylaştıran bir yardımcı olacaktır. Teknovia sizin için kolay çözümler sunar.
Powerbank ve USB Organizer, PowerBank Organizer ile mükemmel bir şekilde şarj edilebilir, bu sayede teknoloji dosyalarınız, iş gezilerinizde, toplantılarınızda, telefonunuz veya tabletiniz kullanım dışı kaldığında www.teknovia.com.tr PowerBank Organizer ve www.teknovia.com.tr adresinde bulacağınız diğer niş teknoloji ürünleri ile fark yaratabilir, iş hayatınızı kolaylaştırabilirsiniz. Powerbank Organizer, sevdiklerinize, meslektaşlarınıza ve yöneticilerinize takımınız olarak hediye edebileceğiniz mükemmel bir kurumsal motivasyon aracıdır. Değerli şirketler değerli iş ortaklarına, iş ortaklarına prestij olarak değer katacak bir promosyon PowerBank Organizersı verebilirler. Tüketici hatası tespit edilmedikçe, www.teknovia.com.tr adresindeki mevcut Organizer düzenleyicileri ve diğer niş ürünleri 1 yıllık bir garanti kapsamındadır. İsim etiketi Powerbank Organizerda olduğu için, hediyeler, promosyonlar ve kendilerini tedarik etmek isteyenler, kişisel adlarını lazerle yazdırabilirler. Powerbank‘ın gündem ürünü tükeniyor çünkü stoklarda az miktarda bulunuyor. Hem takvim, hem de USB bellek ve PowerBank olsun, Teknovia İletişimin sunmuş olduğu bu ürün sizin ve sevdikleriniz için bir yardım eli olacağından emin olabilirsiniz.

 

powerbanklı ajanda usb powerbank organizer fiyatları

powerbanklı ajanda usb powerbank organizer fiyatları

 

Powerbank Organizer, sevdiklerinize, meslektaşlarınıza ve yöneticilerinize takımınız olarak hediye edebileceğiniz mükemmel bir kurumsal motivasyon aracıdır. Değerli şirketler değerli iş ortaklarına, iş ortaklarına prestij olarak değer katacak bir promosyon PowerBank Organizersı verebilirler. Tüketici hatası tespit edilmedikçe, www.teknovia.com.tr adresindeki mevcut Organizer düzenleyicileri ve diğer niş ürünleri 1 yıllık bir garanti kapsamındadır. İsim etiketi Powerbanklı Organizerda olduğu için, hediyeler, promosyonlar ve kendilerini tedarik etmek isteyenler, kişisel adlarını lazerle yazdırabilirler. Powerbank‘ın gündem ürünü tükeniyor çünkü stoklarda az miktarda bulunuyor. Hem takvim, hem de USB bellek ve PowerBank olsun, Teknovia İletişimin sunmuş olduğu bu ürün sizin ve sevdikleriniz için bir yardım eli olacağından emin olabilirsiniz.