services-conversion-rate-optimization-380x380

E-Ticaret Sitesi

Kurumsal ve Profesyonel E-ticaret Sitesine sahip olun. Satışlarınızı arttırın.

En ideal E-ticaret sitesine siz sahip olun. TEKOVIA bugün yapmış olduğu bir çok sitenin kurucusu ve tasarımcısıdır. Sizlerde bizlerle iletişime geçerek en kolay şekilde bir e-ticaret sitesine sahip olabilirsiniz. Rakipleriniz bu alanda hızla büyüyorken sizler neden geriye doğru gitmek istesiniz ki ?

Dijital dünyanın hızla gelişmesi ile birlikte alış-verişin büyük bir kısmı artık sanal ortamlardan gerçekleşmektedir. Bunun da başında e-ticaret siteleri büyük rol oynamaktadır. İnsanlar artık tüm ihtiyaçlarını internet dünyasından temin ederken sizlerin burada olmaması büyük kayıplar yaşamanıza sebebiyet verecektir.

O halde yapılması gereken en iyi şey sektörü domine edebilecek bir e-ticaret sitesine sahip olmak. Bu hem size hemde size alışveriş yapacak olan müşterilerinize güven verecektir.

Yönetim Panelli

Sitelerini kendiniz yönetebilirsiniz hatta ürün girişlerini de çok kolay bir şekilde sizler girişi yapabilirsiniz. Sizler için en iyi yönetim panelli e-ticaret siteleri tasarlıyoruz.

SEO Uyumlu

Oluşturduğumuz e-ticaret sitesinin insanlara ulaşması için gerekli tüm çalışmaları en başından itibaren seo uyumlu bir şekilde yapıyoruz.

Responsive

Responsive tasarıma sahip e-ticaret siteleri ile her cihaza uyumlu sitelere sahip olun. Satışlarınızı tüm platformlarda kolaylıkla gerçekleştirin.

Güvenilir

Oluşturduğumuz e-ticaret sitelerinin müşterilerinize ve size güven veren ve herhangi bir saldırı esnasında sıkıntısız bu sorunları atlatabilen bir yapıya sahip olması için en baştan kodluyoruz.

Modern Tasrım

Şık ve hoş siteler tasarlıyoruz. Kullanıcının sitede kalma süresini uzatarak daha arama motorlarında daha da üst düzey tasarımlar gerçekleştiriyoruz.

Müşteri Desteği

Hizmet verdiğimiz her müşterimize en iyi desteği sunuyoruz.

Diğer bir çok firmanın e-ticaret sitesi desteğini bizden aldığını biliyor musunuz? Dijital pazarlama ajanslarının bir çoğuna teknik destek vermekteyiz.

services-prize-on-light-420x420

TEKNOVIA olarak verdiğimiz hizmette en iyi olma çabası içerisindeyiz. Diğer bir çok firma ile kıyaslandığımızda seçilmek için bir çok sebebimiz ve farkımız var.

Bizimle İletişime Geçin

E-ticaret sitesi kurmak mı istiyorsunuz ? O zaman bize ulaşın.

[contact-form-7 id=”426″]