Ataşehir reklam hizmeti veren firmalar

atasehir-reklam-hizmeti-veren-firmalar1

atasehir-reklam-hizmeti-veren-firmalar1

Ataşehir reklam hizmeti veren firmalar

Ataşehir reklam hizmeti veren firmalar arasında Teknovia Dijital medya ve reklamcılık hizmeti veren firmamız bu sektörde çekirdekten yetişmiş kadrosu iyi ile en iyi hizmet için çaba sarf etmektedir. Reklam denilince akla gelen ilk firma olma amacı ile yola çıkan firmamız en iyi hizmet ve yüzde yüz müşteri memnuniyeti için çaba sarf etmektedir. Sizlere de bu çabayı sarf etmekten mutluluk duyarız. Hizmetlerimiz arasında web tasarım ve uygulama, Seo optimizasyon, sosyal medya, Reklam yönetimi, tanıtım videoları, animasyonlar vb. daha bir çok alanda reklam hizmetleri sunmaktayız.

Web tasarım ve uygulamaları

Web tasarım ve uygulamaların da yaptıklarımız insanların beğenebileceği ve onları yormayan sitelerde gezinebilecekleri web uygulama ve siteler tasarlıyoruz. Geliştirmiş olduğumuz web tasarım ve uygulamaların responsive bir tasarıma sahip olması için en iyi çabayı sarf ediyoruz. Biliyorsunuz ki artık kullanıcılar sadece ve sadece bilgisayar değil mobil ve tabletlerden de sitelerde gezinmektedir. Bizler de bu nedenle oluşturduğumuz web sitelerin responsive olmasına özen gösteriyoruz. Responsive bir tasarıma sahip olmayan bir sitenin hem kullanıcı tarafından benimsenmediği hemde bu sitelerin arama motorlarında pek de görünür olmayacağının da farkındayız. Bu bilinçle sizler için en iyi hizmeti sunuyoruz.

Oluşturulan sitelerde sizlerin daha rahat ve kolay gönderi ekleyebilmesi için de yönetim panelli siteler oluşturuyoruz. Bu sayede ekstra bir bilgi yada kodlama bilgisine sahip olmadan da sizler gönderilerinizi rahatlıkla sitenizde paylaşa bileceksiniz. Hiçbir ekstra yük olmadan sizler kendi sitelerinizi yöneteceksiniz ve bunun için de başka birilerine de ihtiyacınız olmayacak. Sizlere en büyük avantajı bu olan yönetim paneli sayesinde yapabileceklerinizin bir sınırı yok ve yönetim tamamı ile sizlerin elinde. Sizlerde bu sitelere sahip olmak için Ataşehir reklam hizmeti veren firmalar arasından en iyi olanı yani bizi seçebilirsiniz.

Seo optimizasyon

Seo optimizasyon hizmetinde ise kurumsal web tasarıma sahip siteler yada kişi bazlı gerçekleştirmiş olduğumuz web siteler için arama motorlarında görünür kılmak için uygulamış olduğumuz uzun ömürlü bir hizmettir. Arama motorlarında var olmak isteyen küçük yada büyük bir çok işletmenin bu dünya içerisinde varlıklarını sürdürebilmeleri ve "ben buradayım" diyebilmeleri için seo optimizasyon çalışmaları olmazsa olmazlardandır. Bu hizmeti de Ataşehir reklam hizmeti veren firmalar arasında en iyilerinden bir tanesi olmak için sonsuz bir çaba içerisindeyiz.

Elbette arama motorlarında çok daha kolay görünür olmak ve ilk sıralarda yer edinmek kolaydır ancak bunu gerçekleştirirken yapılmış olan teknik ve taktiklerin uzun ömürlü olması tercih edilir. Ne yazık ki piyasada bu böyle olmuyor. Yapılan zararlı backlink, hacklink çalışmaları sayesinde çok kısa süreliğine sizleri üst sıralara getiren firmalar yüzünden sitelerinizin arama motorlarından engellenmesi olacak olan durumdur. Oysaki bizler emin adımlarla ve doğru adımlarla ilerleme çabası içerisindeyiz. Unutmayın ki bir arama motoruna ben buradayım diyebilmek için çeşitli bilgi ve birikime sahip olmalısınız. Ve yapılan her yanlış çalışma neticesinde sizlerin zarar görebileceğinizi unutmayın. Bu nedenledir ki olur olmadık her yerden bu seo optimizasyon hizmetini almayın. En güvenilir kaynaklardan biri olan firmamız sizler için güvenilir bir şirket güvencesi ve garantisi vermektedir.

Sosyal Medya

Sosyal medya hizmetinde bir numara olan Teknovia sizlere neler sunuyor? Bir çok büyük markanın sosyal medya yöneticiliğini gerçekleştiren firmamız Teknovia dijital medya ve reklamcılık limited şirketi sizlere de bu hizmetin en iyisini sunmaya hazır. Yapmış olduğumuz çalışmalarda bir çok büyük kuruluşun instagram, facebook, twitter, scorp vb. sosyal medya mecralarına gönderiler hazırlıyor ve bunun maksimum etkileşim sağlaması için çalışıyoruz. Yapmış olduğumuz bu çalışmalar sonucunda gönderilerin bir çok kişi tarafından beğenilen paylaşılan ve adından bahsettiren paylaşımlar sayesinde markalara değer katıyoruz. Youtube için oluşturduğumuz özel videolar sayesinde markanın her mecrada konuşulması için bir çok taktiği kullanıyoruz. Ataşehir reklam hizmeti veren firmalar içerisinde bizler bu konumda lider bir şirketiz. Referanslarımız sayesinde de bunu kanıtlıyoruz.

Nasıl ki web siteleri için seo çalışmaları olmazsa olmak bir çalışmadır,  sosyal medyada da kendinizi insanlara tanıtmak ve ben buradayım diyebilmek için farklı olmak olgusu da olmazsa olmazdır. İşte bu farklılaşma esnasında devreye Ataşehir reklam hizmeti veren firmaları içerisinden bir numara olan firmamız Teknovia Dijital medya ve reklamcılık limited şirketi olan biz geliyoruz. İnsanların dikkatini çekebilecek gönderileri uzman ekibimiz titizlikle hazırlıyor  ve bu sayede insanlarında yaptığımız bu postların farklı olduklarına inandıklarını görüyoruz. Çünkü bu nedenledir ki bir çok büyük markanın sosyal medya yönetimini bizler gerçekleştiriyoruz.